meloun 12345

Jaké jsou podle vás nelepší hry na světě?

Doplňuji:
(napr.webgames)

Nejlepší odpověď
tom004

Šachy,dáma,člověče nezlob se.

Další odpovědi
Terryle

Šachy, prší a žolík :)

Ze složitějších stolních jsem zbožňovala ne moc známou českou hru Démoni, duchové a draci.
A počítačový – Lemmings, Theme Hospital alias stavění nemocnice a Stranded – adventurka o přežití na pustým ostrově.
Doplňuji:
Jejda, a já zapomněla svý dětský karetní lásky – „karetní debility“ válku a záchod… ideálně záchodovou válku, kdy hrajete s tím, co jste si natahali zpod záchoda… :oD

SajmonModer

Série GTA, Call of Duty, The Geteway a dál si teď nějak nemohu vzpomenout, když tak dopíšu 🙂

Hlada

Šachy

Itter

Test Drive Unlimited (1 i 2) a Race Driver Grid

A mimo PC squash :)

iq

Pokud se bavíme o pc,tak podle mne je to Tetris.Určitě je nejznámnější.Ze stolních bych taky řekl šachy.

FOG

Jeste byl „Cerny Petr“ – karetni hra pro deti. Pexeso,kulicky.

tuCZek

Jasně že „Člověče nezlob se“.
Jde tam uplatnit strategii a vyřádíš se ve škodolibosti. A to nemluvím o srandě která se u toho zažije.
My už 5 let hrajem pravidelně denně cca 2hod :)

RomanP

Microsoft Windows, tuto hru mám nejraději protože má hodně levelů a doba hraní je několik roků

brunette

call of duty,battlefi­eld2,war of tanks,.....