jirka F

Jaké jsou plány tažení vůči zdejším trolům a spiklencům na této stránce?

Mluvím o pochybných přezdívkách které se zde v poslední době objevují a nedají my spát za jakých účelem tady trolují nebo špehují.

Co si o tom myslíte vy?A klikáte na jejich otázky co se vám poté začne dít :).

Uvedu příklady: Například Anonym 125 KalimYT co je to za divné přezdívky a další…pokud bych jmenoval všechny byl by to dlouhý seznam.

Pozor dnes je apríl.

Nejlepší odpověď
Rokio

Podle mě to není legrace, ale vážná věc. Takoví uživatelé tady nemají co dělat.

Další odpovědi
Ametyst

Admin odstraní odpověď, která se mu nelíbí, a do zprávy uživateli píše, že Odpověď bude posouzena administrátorem (proč, když už stejně zmizela?) Když má takové schopnosti, jistě si udělá pořádek i s trolly.

Kelt

A proč někoho osočuješ a napadáš jen proto, že si dal určitou přezdívku? Jméno i přezdívka nesmí být vulgární, jinak tak omezení nejsou.