Retro

Jaké jsou omezení u Windows 7 Starter??

Chci si koupit netbook a většina z nich už mají Windows 7 Starter ale když jsem četl na internetu ohlasy na tenhle OS tak lidé píšou že je „omezený“ – jak je to myšleno?V čem je to tedy omezeno???

Nejlepší odpověď
jennysh

http://optima­lizovane-it.cz/windows-7/edice-windows-7-porovnani.html být váma, zvolím netbook kde je Windows 7 Home Premium (pro domácí využití)

Další odpovědi
Fidel

Nemá smyls je kupovat, pokud chceš Windows 7, tak minimálně Premium…

dj.david1234

Znal jsem jednoho, s kterým jsem jezdil pravidelně ve stejném kupé a měl win7 ,,starter´´
No… hrůza… nemohl si nastavit ani vlastní tapetu..jen ty základní..nic moc …