FlAsh_7

Jaké jsou ODBORNÉ a REÁLNÉ prognózy ohledně bitcoinu do budoucna?

Odpovědi
Alesh

Odhadů všeho druhu najdeš na netu přehršel. Od jeho zhroucení až do růst do mraků. Vesměs to jsou názory lidí, kteří se pohybují v byznysu, čili dá se říct, že jsou tyto názory odborné. Pokud jde o reálnost, tak tu ověří až budoucnost, kdo měl pravdu.

Arne1

Kdo by tohle věděl, tak bude milionář. A nemusíš se bát, že by ti to řekl.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Tom72

Občas zainvestuji do kryptoměn (ne do BTC) podle rad z tohoto webu: https://finra­dar.cz/krypto­meny