tomovka

jaké jsou největší turistická lákadla moravskoslezského kraje? a jaké jsou zde CHKO, NP a biosférické rezervace?

Odpovědi
honza19hk

z těch historických třeba Dolní oblast Vítkovic jiank vo oklí vodní nádrže Šance je hodně národních parků.
např Malenovický kotel,Travný,Mazák atd..
Pak Moravská sahara-Bzenec ale to je spíš Jihomoravský kraj.
Ten se ale spíš proslavil nejvěším lesním požárem ve střední evropě.

anonym

Z vlastních výletů doporučím Lysou Horu, Bílou, Štramberk, Radhošť atd. Jinak všechno ostatní si můžeš v pohodě vygooglit.