Petr__

Jaké jsou nejúčinnější léky pro chuť k jídlu?

Hledám něco po čem bych měl chuť jak zhulený nebo těhotná ženská.Díky

Odpovědi
mosoj

Zhulenej a chuť k jídlu ??

https://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&aq=&oq=co+pod­poruje+chu%c5%a5­+k+j%c3%addlu&hl=cs&i­e=UTF-8&rlz=1T4GGHP­_csCZ646CZ647&q=co+pod­poruje+chu%c5%a5­+k+j%c3%addlu&gs_l=hp­..0.0.0.0.0.15164­...........0.cO-t03F82Dg

ten který je

Vypnout počítač a jít na čerstvý vzduch zasportovat si.

STUDENTKAEVA

Léky? Tak to nevím, ale internet je plný, že jsou na to dobré chia semínka. Mám je doma, ale příjde mi, že po pozření těchto zázračných semínek jím zhruba stejně.

arachis

Fyzická práce.

da ny

Netvrdím, že jsou nejúčinnější, ale často podávané…např.:
„MEGACE se rovněž užívá k zvýšení chuti k jídlu a zvýšení tělesné hmotnosti u pacientů se zhoubnými nádory nebo onemocněním AIDS. Přípravek je určen pro dospělé a dospívající pacienty.“
Vitamíny řady B podávané před jídlem podporují jeho chuť ;)
Velmi vhodné jsou tedy vitaminy B (komplex), případně 1 – 3× denně lžička či PL lahůdkového droždí (prášek, v prodejnách se zdravou výživou) případně Pangamin.
Pobyt na čerstvém vzduch, procházky a fyzická práce 🙂