Zvědavý

Jaké jsou nejpokročilejší kalkulačky co se dnes dají koupit ??

myslím tím takové co mají opravdu hodně funkcí. A dají se i někde stáhnout ??
Doplňuji:
A nedali by se odněkud (odkud) stáhnout nějaké takové kalkulačky do PC resp. do mobilu ???

Nejlepší odpověď
cochee

Nevím, jestli jsou úplně nejpokročilejší, ale každopádně patří ke špičce, už si nezadají s malým počítačem. Poznáš je podle grafického displeje. Dovedou např. řešit rovnice a samozřejmě je lze programovat. Příklad ve zdroji od firmy Casio, nevím, jestli se ještě jiný výrobce zabývá takovýmto druhem kalkulaček.
Doplňuji:
Jak stáhnout? Stáhneš si do mobilu slona, tenisovou raketu nebo letiště??

Jo ty myslíš obrázek.. No jasně, že můžeš 🙂

Zdroj: http://www.tsbo­hemia.cz/casio-fx-9860g-ii_d110309.html?gclid=­CKCn4raa88MCFSYH­wwodorsAoA

Další odpovědi
arygnoc

funkcie, ktoré potrebujete, si ľahko môžete naprogramovať i v exceli, javascripte, …

;-Q

pokiaľ chcete hotový produkt s nejakými >extra< funkciami, stačí si zadať zákazku, zaplatiť ju a hotovo.

;-Q

setapouch

Daji se koupit v obchode s elektronikou. Rika se jim pocitac.