bolak

Jaké jsou nejlevnější tarify neomezeného internetu pro mobily?

Existuje nějaký mobilní tarif na internet, kde by bylo placení na bázi zapnout/vypnout? Třeba že pokud nebudu potřebovat celý měsíc internet na mobilu, tak nebudu platit nic, a jinak by tam byl nějaký např. 24 hodinový tarif (nebo kratší úsek), že si zapnu internet na 1 den, bude mě to stát třeba 25 korun a jakmile uplyne 24 hodin, tak mně to automaticky odpojí od internetu? Podobně jako fungovaly třeba internetové kavárny, že to bylo placené od minuty času?

Případně pokud nic takového neexistuje, tak je aspoň nějaký tarif typu „platím kolik prosurfuju“, že když neproserfuju nic, tak je to za 0Kč a platím jen za data?

Odpovědi
rodier

Ahoj,
ja jsem do nedavna pouzival Kaktus – jde o virtual TMOBILE. mrkni na
Cena je 1kc/mb – takze je to na tobe. Nebo si tam muzes koupit tarif 100kc a dostanes 500MB s tim ze pokud to neprojedes tak ti to prevedou do dalsiho mesice pokud si dalsi mesic zase zaplatis.

Do zacatku stoji simka 100kc a daj ti 100kc kredit a 750mb dat.

Kdyz jsem zjistoval kde vzit Internet do mobilu tahle firma proste byla nejlevnejsi. Samozrejme pokud by clovek chtel mit tarif za 750kc/mes tak O2 nebo Vodafone nabizi lepsi, ale pokud to chce clovek poskrovnu tak je tohle best.
www.mujkaktus.cz