PatricieA

Jaké jsou nejlevnější obchody v Británii?

S oblečením znám jenom Primark.

Odpovědi
Lamalam

Hodně pokladů se dá levně koupit na bleším trhu. V Londýně třeba na Portobello Market nabo Brick Lane Market.

arygnoc

záleží, čo hľadáte.

zmeska je v Pound Land (vše za libru) – od riadov (nádobí), domáca chémia (kuchyňa, wc, kúpeľňa, …) + potreby (osušky, utierky, wc papier, …), lieky, školské potreby, záhradnícke potreby, náradie, cd, dvd, knhy, sladkosti, nápoje, káva, trvanlivé potraviny (ale i mlieko, syry, …), fajčiarske potreby (okrem cigariet a tabaku), kozmetika, elektronika a bohviečo ešte – všehochuť.

takýchto librových obchodov je viac druhov – záhradnické, farby (plot, steny, drevo, …), domáci kutil, …

potom je hodne charitatívnych obchodov (u nás second hand), kde nájdete niekedy poklady (knihy, porcelán, ale i nábytok, …, odevy).

asi záleží aj od lokality.

an handričky je dobrý primark, ale aj veľké obchodné domy či značkové predajne, kde fakticky non-stop prebiehajú nejaké výpredaje.

čo sa týka filmov a hudby, výpredaje starších titulov (už som našiel i cd z roku 2014) bežia stále – často bývajú i kútiky second hand /najmä s hrami/.

výber je, iba treba hľadať.