Magda007

Jake jsou nejlepší rostliny pro Bettu Bojovnici?

Odpovědi
anonym

Kryptocoryny,Va­lisnerie,Šípat­ka a hlavně nějaké plovoucí rostlinky ,aby se mohla samička před samečkem schovat,popř.když budeš chtít mít od nich mladé,tak v rostlinkách co plavou na hladině si stavějí pěnové hnízdo.Výbornej je růžkatec.
tady máš ještě nabídku rostlin:
(Cryptocoryne affinis, C. cordata, C. walkeri, C. jahnelii, …), mokřanky (Hygrophila stricta, H. aquatica, H. difformis, H. polysperma
Pistia stratiotes, limnobium laevigatum
Doplňuji:
Ještě doplním,v akváriu nechovej dva samce společně,by se tě pozabíjeli.