Avatar uživatele
Broukk

Jaké jsou nejlepší možnosti detoxu organismu?

Ahoj, ráda bych se zeptala jaké potraviny nebo suplementy používáte na detox organismu, případně kdy je nejvhodnější jej provádět.

Zajímavá 0 před 1008 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Nejlepším detoxem organismu je STOPKA jeho INTOXIKACI! (!!!)

Provádí se denně, od božího rána do večera. (;

Například jóga. Jöga není jen cvičení, nýbrž jde o životní styl, mimo jiné detoxikačně VELMI ÚČINNÝ.

Je třeba se problematice věnovat. Ideálně NAPLNO. Jestliže chceme býti zdrávi a krásní a chceme se podle toho i cítit, ale nemůžeme, protože:

  1. musíme do práce
  2. nemáme peníze
  3. brání nám fyzika

…KDO NÁM PORADÍ??? (; (;

Třeba já se v ohledu ke tvým starostem cítím skvěle a kdokoli může přijít, zvídat a cítit se taky tak. Ale bude to něco obnášet. Určité „odříkání“. Například své nekonečné ubekování bez patřičné námahy mně sem nikdo tahat nesmí, MUSÍ to nechat ležet tam, odkud mně sem přitáhl. Jinak je to marný boj a taktéž platí s jakoukoli odpovědí zde. Můžeš věřit a taky nemusíš. Tvá věc. Někdo provede změny hned, jiný vlastní dobro zkouší roky, desetiletí… a bez výsledku. Není to smůla, ani osud… (;

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Existuje mnoho různých detoxikačních čajů. Já např. piju čaj z kopřiv. Zde si můžete vybrat dle libosti: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=detoxika%C4%8Dn%C3­%AD+%C4%8Daj&oq=de­toxika%C4%8Dn%C3­%AD&aqs=chrome­.2.69i57j0l9.14211j0j15&­sourceid=chro­me&ie=UTF-8

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Pokud máš správně poskládaný jídelníček, tak se organismus úspěšně detoxikuje sám. Tzn. pestrý, dostatek zeleniny i ovoce, základní průmyslově nezpracované potraviny, ideálně bez alkoholu, kávy a s co nejmenším množstvím cukru. Pokud mu chceš ale pomoct, tak je fajn už zmíněný nálev z kopřiv nebo třeba přerušovaný půst.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Nejlepší je takovým blbostem nepodléhat. Zdravý člověk nic takového nepotřebuje, nemocnému stanoví léčbu lékař.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
MarkettB

Jestli hledáš řešení v doplňcích stravy, pak doporučuji tento přípravek z osobní zkušenosti https://www.na­turevia.cz/e-shop/imunita-a-energie/imunohelp/

před 1004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

Zdravý životní styl se snažím dodržovat, cvičit, zdravě jíst a spát, ale ráda bych pro sebe udělala víc. :) O nálevu z kopřiv jsem slyšela a co si myslíte o Ostropeřci mariánském, je podle vás vhodný pro detox, případně jak konzumovat, viděla jsem třeba prodávat tablety od Naturevia.

před 1007 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Jo a ještě: brání nám děti, rodina… uf… ale CHTĚLI BYCHOM detox, od všeho balastu.

před 1008 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek