Johnnisek

Jaké jsou nejčastější značky CD/DVD?

Otázky končí otazníkem

Nejlepší odpověď
anonym

Verbatim, Imation, Benq, Maxell, Sony, TDK, … je jich opravdu hodně a vlastně je absolutně jedno od kterého výrobce médium vezmete, kvalitativní úroveň je už všech prakticky identická, co čím se snaží jednotliví výrobci přesvědčit o přidané své hodnotě je v tomto případě jen dokonale prázdný marketing. Vůbec porovnávat kvalitu podle značek je dost zcetsné uvažování když si uvědomíme že mnohé značky ani samy nic nevyrábí, nechávají si vyrobit produkt v číně a čínská fabrika jim v rámci speciálního požadavku natiskne na produkt jejich logo jaké si jen budou přát, a tak se stává že jeden a ten samý produkt často prodává X výrobců pod různými názvy a totéž už dnes platí i o médiích. Značka vám nenapoví nic.

Další odpovědi
Kulpix

Používám především Maxell a Verbatim, mluvím hlavně o přepisovatelných discích (rw)
U klasických jednorázových disků to bude kvalitativně dost podobné, jak již někdo psal.