DreamCatcher

Jaké jsou nejčastější příčiny ke spáchání atentátu?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejčastější příčina je odstranění dané osoby. U hromadných atentátů potom je příčinou prosazení svých zájmů.

Další odpovědi
Mirdas

Vyšinutí lidé, fanatici, lehce zmanipulovatelní, nevzdělaní lidé.

Mozeq

Atentát a teroristický útok není to samé snad ne? Jak už řekl Drap, nejčastější příčina atentátu je odstranění významné, většinou vysoce postavené osoby. Teda přesněji, příčina je třeba politický důvod, nebo i mocenský, ale také osobní atd.

I am Kejbý

Podle mě prostě a jednoduše víra… znáte to, muslimská část obyvatelstva, která je zmanipulovaná chybným výkladem Koránu. A jinak samozřejmě chtěná smrt určité osoby, ale opravdu myslím, že většinou jde o muslimské atentátníky.

DreamCatcher

Díky, ale já myslel třeba kvůli chování apod.