Makina

Jaké jsou nejčastější otázky zaměstnavatele u přijímacího pohovoru?

Je mi jasné, že některé otázky budou specifické podle typu možného zaměstnání, ale které otázky padnou 100%, ať jde o jakoukoliv funkci či typ zaměstnání?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

např. jaké máš vzdělání, praxi v oboru, zda chceš se dále vzdělávat, jakou máš představu o platu, jak si na tom se vztahu s lidma (jestli si umíš v kolektivu zjednat autoritu, zda jsi prozákaznická, umíš zákazníka přemluvit ke koupi, aníž by jsi mu lhala, zda umíš dělat kompromisy, jsi toleranctní)