Smackdown

Jaké jsou následky, když si člověk rozháže biologické hodiny?

3směnný provoz.

Odpovědi
Kepler

Nemusí být žádné, pokud je člověk mladý, dokáže se přizpůsobit a hlavně má podmínky, aby se kdykoliv mohl vyspat. Pokud podmínky nemá, může to být dost tristní. Znám případ, že kolega se na takovou práci radši vykašlal, i když byla dobře placená. Měl se rád.

zjentek

3směnný provoz nutně neznamená rozhození b. hodin. Definitivně rozhozený b. hodiny končí převážně smrtí.