Jaké jsou možnosti vysokých škol z laborantního asistenta?Mohla bych odtud jít na magistru v lékárně?

Laborantní asistent

Nejlepší odpověď
Drap

Pro studium farmacie na vysoké škole je nutná střední škola s maturitou. Nikde neni určeno jaká, takže proč ne

Další odpovědi
baghira

Pro přijetí do bakalářského studia je potřebné mít akorát maturitu (úplné střední nebo úplné střední odborné vzdělání) + udělat přijímačky.
Nevím, jestli nějaká VŠ požaduje příbuznost oboru, podle mě můžeš jít studovat cokoliv od muzejnictví po teoretickou fyziku.