Major Zeman

Jaké jsou hlavní obchody s potravinami v Irsku?

Nějaké nejvíc rozšířené. Něco jako u nás Albert, Lidl, atd. Víte? Že tam mají Tesco a Interspar to vím, ale zajímají mě spíše ty ostatní, které u nás nejsou, ale tam ano.

Nejlepší odpověď
arygnoc

takisto ako inde v európe, reťazce sú po celom ostrove (tesco, spar, iceland, russells, mace, co-op, lidl, aaa seafoods, the co-operative, …).

veľké tesco otvorené cca 6:00–24:00 (vo väčších mestách, inak do 22:00), celonočný predaj funguje v menších reťazcoch (napr. russells, iba vo väčších mestách), zvyčajne po 22:00 cez okienko a s príplatkom (alkohol nie).

alkohol iba vo veľkých obchodoch alebo špecializovaných obchodoch (wine mark), zvyčajne do 22:00, v hospodách do 24:00.

;-Q