caucau

Jaké jsou hlavní myšlenky literárního díla LOUPEŽNÍCI od Fridricha Schillera?

Nejlepší odpověď
annas

Drama jste si určitě měla číst. Zřejmě se tak nestalo. Jen naznačím.J

Jméno hlavního hrdiny si snad dosadíte sama a také důvod, proč hrdina tak jedná, jak uvádím.

Ušlechitle motivané buřičství, pomsta, snaha odčinit křivdu; činy hlavního hrdiny souvisí se zločinem, bojuje za svobodu, proti pokrytectví, útlaku, konzervatismu, zištnosti a despotismu.

Další odpovědi
Lamalam

Já to za tebe napíšu, půjdeš zítra za mě do práce?

caucau

Prosím , klidně půjdu :)