KristýnaN

Jaké jsou dva důležité doplňky stravy? Děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

máte na mysli vitamíny a minerály? to by byly ty dva nejdůležitější, jinak jich je daleko víc.
Ovšem vitamíny i minerály by se měly spíše konzumovat v přirozené formě jako její součást, ne doplněk

Další odpovědi
Hlada

Jestli myslíte průmyslově vyráběné, tak rozum a nohy v teple. Zdravý člověk si nepotřebuje kupovat žádné uměle připravené doplňky stravy.

ReHu

Které 2?
Myslíš ty nejdůležitější?
Každý potřebuje něco jiného. Záleží na způsobu života, stravování, atd.
A jsou to pouze doplňky, nic nenahrazují.