Babe

Jaké jsou důvody k tomu, aby mi byla smazána otázka?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Nevhodný obsah (porušení kodexu – např. vulgarity, urážky apod.)
Obtěžující příspěvek / Spam (např. vkládání reklam, nesmyslný obsah)
Plagiátorství / porušení autorských práv
Nelegální obsah (obsah porušující platné zákony)
Doplňuji:
Klikni si na „nahlásit závadnou otázku“ a tam to máš.

Další odpovědi
Drap

Nevhodné, uražející, komerčně zaměřené atd. otázky mohou být smazány administrátorem. / viz kodex uživatele /
Většinou jsou však smazávány otázky některými samozvanými ochránci těchto stránek a dost často se tam důvod hledá velice obtížně. Zřejmě si s tím léčí nějaké vlastní nepřiznané komplexy. Ale s tím stejně nemůžeš nic dělat, tak to ber, tak jak to je.

anonym

Božínku, co bych dal za smazání mých otázek.