Rotaz

Jaké jsou dobré boty na tracky

Dobrý den,

máte někdo nějaké doporučení na kvalitní dámské outdoorové boty za slušnou cenu? Dívali jsme se na SALOMON OUTLINE GTX co vyhráli podle této https://www.ou­tdoortipy.cz/nej­lepsi-damska-turisticka-obuv-2021/ stránky v dTestu, ale nemáme ho zaplacený, tak nevidíme kompletní hodnocení.

Nemáte s nimi někdo osobní zkušenost, případně přístup k výsledkům?

Díky moc!

Odpovědi
Hlada

Nic ve zlém, ale doporučuju raději chodit, než z toho dělat vědu. Po pár tisících kilometrech člověk ví, na co se soustředit. Někdo má dřív potíže s prsty, někdo s patou, třeba já s klouzáním. Vybírám tedy podle podrážky. Poslední z tržiště za 250 Kč mi vydržely asi 1 500 km. Pochybuju, že bych ve značkových ušel 15 000 km.

balkan

Hrozně moc záleží, na jaký typ aktivity boty plánujete používat. Něco jiného jsou výlety po Beskydech a něco jiného treky někde na těžko ve vyšších horách :)

Když tak je výběr bot na hory hezky srozumitelně popsán zde.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.