Kepler

Jaké jsou další rozdíly mezi muži a ženami?

Dejme tomu. že položíme otázku: jaké máte auto?
Muž odpoví: Ta a ta značka a model, 1,6 čtyřválec s turbem, 120 kW, sedmistupňová DSG převodovka, kola 18"…
Žena odpoví: takové hezké, červené…
Další otázka: jak pečujete o svůj vzhled?
Žena odpoví: za nejlepší považuji přírodní rostlinnou kosmetiku Yves Rocher, barvy na vlasy L'Oréal, oblékám se u Gucciho…

Co podle vás odpoví muž?

Nejlepší odpověď
quentos

Odpoví něco jako: „Vopláchnu si ksicht a du.“

Další rozdíly? Třeba:

„Kde to je?“
„V lednici.“
Žena bez potřeby jakékoli další specifikace daný objekt najde. Muž přijde po půlhodině: „Tam nic není.“ (Už nám kdysi říkal učitel psychologie: „Muž coby lovec kouká instinktivně hlavně do dálky. Nechtějte po chlapoj, aby našel něco v lednici…“)

Tohle je taky dobrý:
"Báseň ženy:
Chci muže, který je krásný, chytrý a silný,
milující dlouhé naslouchání,
muže, který myslí dřív než mluví,
muže, který zavolá a nečeká týdny.
Jeho zaměstnání je prostě skvělé,
jeho konto pro mě vždy vroucně otevřené.
Galantní u stolu, etikety znalý,
záda mi mne, a to bez váhání.
Ó, muže, který mysl mou miluje
a ví co odpovědět na ‚můj zadek, jak velký je?‘
Muže takového nekonečně chci milovat
a jako svého nejlepšího přítele znát.

Báseň muže:
Chci hluchoněmou nymfomanku
s velkejma kozama, co vlastní pivnici a rybářskou loď.
Vím, že se to nerýmuje, a je mi to u prdele."

Další odpovědi
zjentek

Muži se MUSÍ žena líbit, aby s ní měl sex.
Žena bude obcovat i se špinavým dobytkem, pokud bude finančně či sociálně dobře zajištěný.

Všechno je naopak, než maminky učily!

Ametyst

Nedávno jsem slyšela zajímavou větu od nějakého znalce: “Muži se zajímají o věci, ženy se zajímají o lidi. “ Řekl to v souvislosti s výběrem povolání. V tom případě jsem sice muž, 🙂 ale stejně je to k zamyšlení.

Rokio

Používám deodorant, šampón a intimní hygienu. Holím se žiletkou a užívám gel na holení.

aliendrone

Otázka mi přišla vhod jako na zavolání! THX! :)
Obecná odpověď přirozeně není, je to individuální. Ale prozradím ti, CO konkrétně nosí GANGSTER DOCHY! ;) :)
On obléká jedině „Advanced power armour“ Enklávy! Já už ho v ní viděl (on si mě přirozeně nevšiml) a tady je důkaz, že nekecám: http://madbrah­min.cz/ruzne/scre­enshotmesice/sou­teze/smradi.jpg !! ;) :D :D

hapiky

Když má atletickou postavu, stačí mít na hlavě nahněvaného ježka, nebo účes ala-variot a něco značkového na ohoz. Předstírat nezájem…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

marci1

Vstanu a jdu. Pivo mi udělá krásnou pleť a „zelená“ svěží dech: 🙂

Jiří Bohumil

P.S. Ještě dodatek. A to v obou případech! 😉

Jiří Bohumil

Zjentek – jsou i výjimky, ale jak se říká „výjimky potvrzují pravidlo“. 🙂