RAB

Jaké jsou další kategorie?

Jsou kategorie: pokročilý, bronzový, stříbrný a zlatý.
A co bude potom?
diamantový a platinový…a potom

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Kápo-administrátor. :D

Další odpovědi
JayDee446

Potom nic. Není důležitá hodnost, nýbrž to, jak dokážete pomoci ostatním. Mimochodem diamanty jsou cennější než platina ;)

panenka

Zatím jsou kategorie pokročilý, bronzový, stříbrný a zlatý pokud budou pak ještě nějaké další o tom bohužel zatím nevím.Zkus se zeptat na ODPOVĚDÍCH.CZ Administrátorů myslím si,že ti určitě na tvou otázku odpoví.

GangstaHelper

No, to by bylo tak za 25 000 bodů, a tak dlouho to tu nikdo nevydrží :)

BENYTA

Zajímavá otázka…
těším se,až za 115 bodů budu bronzová,jen z jediného důvodu.Budu moci místo 25 palců denně dávat 50.
Pak at jsem třeba fialová,jen mě vždycky štve,když mi palce „dojdou“,tak to už bude dostatečný počet -denní dávka.

kropitko

pak už je jen kategorie blbý a blbější 🙂