Marvan

Jaké jsou české servery na sdílení obrázků

Mám na mysli obdobu imgru a image shack. Nemám úplně na mysli rajce protože tam se sdílejí fotografie, já mam na mysli úplně ty nejklasičtější servery kam se uploadují obrázky.

Nejlepší odpověď
beer

Taky je dorá stránka Centrumu – Fotoalba.
Zaregistruješ se zdarma a rovněž zdarma ukládáš neomezené množství. Jsou tam ale jakési denní limity, jenže za pakatel (tuším 30Kč ročně) jsou rovněž neomezené.
http://fotoal­ba.centrum.cz/

Další odpovědi
Efchen

nejpoužívanější je
rajce.net
pak facebook.com a google.com , ale ty nejsou české.. ;)