bolak

Jaké jsou ceny zboží a potravin v Číně, jsou větší než v ČR nebo menší?

  1. Kdyby jel Čech do Číny a rozměnil si koruny za tamější měnu
  2. Pro Číňany, který žijou tam a berou čínskej plat, tak jestli si toho koupí víc nebo míň než Čech tady za českej plat

Nejlepší odpověď
gecco

Průměrný Čech je proti průměrnému Číňanovi neskutečně bohatý…

  1. obecně je v Číně levněji, než u nás
  2. to už máš v první větě

😉

Další odpovědi
mosoj

Můj kamarád procestoval Čínu soukromě ( s průvodkyní) 2 × 30 dní !! Po prvé Začínal v Islamabádu v Pakistánu a končil v Pekingu. Cestoval místní dopravou z města do města.

Vždy když přijel, řekl : " Oni nám tady lžou" !!
Doplňuji:
V Pakistánu měli problém s jídlem. Nedalo se někdy nic kloudného sehnat. Jakmile ale překročili hranice do Číny bylo bez problému a překročení hranic poznali, aniž by jim to někdo musel říkat ( samozřejmě v tom lepším). Říkal, že jediné co bylo drahé, bylo vstupné na čínské památky.
Jo a krade se tam jako jinde, v Pekingu mu ukradli fotoaparát s fotkama co udělal po celé té 30 denní cestě z Pakistánu. Byla jich skupinka turistů a tak musel fotky přebrat od nich. Po druhé si již dával pozor. Jinak cestovali jenom s batohem na zádech a ubytovávali se kde se dalo , takže se pohybovali i v tom obyčejném prostředí. Pojede ještě jednou a zase s batohem. Je mu 69 let.
První čínské území na které vstoupili po Tibetu bylo obývané Ujgury. Tenkrát tam byly národnostní nepokoje. Vůbec nic nepoznali.

střevo

@mosoj

Můj kamarád procestoval,,,
vždy, když přijel řekl,,,
nedalo se někdy nic,,,
jo a krade se tam,,,
byla jich skupinka turistů,,,
podruhé si již dával,,,
jinak cestovali jenom s batohem na zádech,,,
pojede ještě jednou a zase,,,
vůbec nic nepoznali....­............&&& …tak tomu řikám vodborná vodpověď 😉

to mě poser…to sem šel do kolen 😉;-);-);-);-)

Neptal se náhodou na ňáký ceny v Číně ???????????????

😉;-);-);-);-)

mosoj

Střevo je střevo s tím nic neuděláš.

střevo

ty,,,jinak já…
dyťs napsal heskou báseň kerá je eště nedoceněná, já sem ti to jen upravil ty nevděčníku 😉;-);-)