Rukas

Jaké jsou alternativy bezdrátového internetu?

Většina lidí má dneska internet přes pevnou linku, kterou mi si mít nemůžeme, jelikož na ni nemáme žádné dráty a žádná společnost nám to neudělá. Dost dlouho si musíme vystačit s bezdrátovým mobilním připojením od O2 a (jeden počítač = jedno připojení). Jsou nějaké alternativy bezdrátového připojení?
PS: Když se tento typ připojení rozvede přes modem, okamžitě spadne)

Odpovědi
www

Nejpoužívanější je WiFi připojení a mobilní operátoři (v tomto případě prohlédni nabídky všech operátorů).
Tip je ve zdroji.

Zdroj: www.bezdratove­pripojeni.cz/

Funna

jak píšeš…buď mobilní operátor, nebo si musíš ve svém okolí najít nějakého poskytovatele bezdrátového připojení k internetu…ale ten je v každém regionu jiný…ale to už si snad dohledáš sám…stačí použít strýčka googla…

anonym

Nejlepší varianta je Wimax,ale není ještě dobře u nás rozvinut.Je to wifi,ale s dosahem po celém městě, až několik kilometrů.