Butters_xD

Jaké jsou aktuálně koronavirové restrikce v Maďarsku?

Je třeba mít negativní PCR například v restauraci, nebo lázních? A na co dávat pozor?
Je sice psáno, že to není třeba, ale radši se zeptám i zde…
Edit: Takže na hranicích taky není třeba test?

Odpovědi
Arne1

Právě se válím u Balatonu. Včera jsem byl v termálech. BYdlím v privátním penzionu. O nějakých restrikcích nevím.

tvaruzekcz

Aktuální podmínky ke dni 20.7.2021

Osoby které cestují pozemní cestou ze Slovenska, Rakouska, Chorvatska, Slovinska, Srbska nebo Rumunska mohou vstoupit na území Maďarska bez omezení. Pro cestující z Ukrajiny nebo letecky nadále platí zákaz vstupu, výjimku mají pouze cestující, kteří doloží bezinfekčnost.

Je nutné dodržovat bezpečný odstup od ostatních nejméně 1,5 m
Je povinností nosit roušky v obchodech, nákupních centrech a v dopravních prostředcích (naplatí pro děti do 6 let)
Jsou bez omezení otevřeny zahrádky restaurací (uvnitř restaurací vás obslouží pouze pokud se prokážete dokladem bezinfekčnosti)
Pro hosty s dokladem bezinfekčnosti jsou otevřeny hotely, lázně, muzea, zoologické zahrady, divadla a kina

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Arne1

tvaruzekcz: to je možná teorie. Roušku jsem naposledy viděl na čerpačce v Bratislavě. V restauraci po mně tady nic nechtěli. V obchodě taky ne.