verunka483

Jaké jméno se vám z uvedených líbí nejvíc? (Asi se vám nebudou moc zamlouvat, ale mě se líbí ^^)

Mám ráda cizí a netypická jména, takže klidně nějaké podobné přidejte do odpovědi, budu ráda :) Jinak, mě se nejvíc líbí první dvě. :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Lucijej

Kryšpín

:o)

Další odpovědi
anonym

Kryšpín

Doplňuji:
Velmi hezké jméno, stejně jako ostatní.

LůcaDůcaPůca

Ernest

david22

Oliver

Monča.R.E.T.

Gabriel

iceT

Gabriel

dále se mi z nabídnutých možností líbí Oliver,a moje volba by byla Fabricio a Ciara

Ella

Oliver

ale žádného neznám :D za to znám jednoho Ernesta :D

baghira

Gabriel

brusinka

Kryšpín

Doplňuji:
Kryšpín je úžasný jméno, jsem ráda, že nejsem sama, komu se vážně líbí! :)

osamělývlk

Oliver

pizlicka

Gabriel

kdyz to musi byt a jina moznost není.....

Kamionacka09

Gabriel

Ale to Kryspin je nemozny jmeno.