Jahoda

Jaké jméno pro pejska?

Pěkný den.

Jelikož budeme mít třetího pejska, sháním jméno. Prosím, nedávejte mi zde odkazy na kalendáře – těch mám plnou hlavu. Chtěla bych Vaše tipy. Zároveň bych nechtěla takové jména jako např. Flíček, Ťapka atd. To jsou ty ohrané a takové se často vyskytují. Chtěla bych nějaké, které se dává zřídka, není tak časté. Nemám nic proti exotickým. Jelikož náš pejsek bude mít také tři jména, tři nejhezčí od vás vyberu.

Dám na vás. Minule jsem se zde také ptala na jméno našeho druhého pejska a dva návrhy od dvou paní vyhrála.

Za každé jméno, či radu předem mockrát děkuji.
Doplňuji:
Ještě doplňuji – Zatím nevíme, zda to bude holka, či kluk. Tak prosím tipy na holčičí a klučičí jména :) Děkuji

Nejlepší odpověď
ReHu

Moje holky se jmenují Terry a Sára.
Pro kluka se mi líbí Tim.
Doplňuji:
Můžeš se zkusit inspirovat na koncových titulcích zahraničních filmů. Někdy se dívám, jsou tam často pěkná a neobvyklá jména.

Další odpovědi
anonym

my máme sice kočku,ale jmenuje se Smouky

kapka

Já měla pískomila a ten se jmenoval Kofroň, po kolegovi z práce. Ale tenhle návrh asi neprojde… 😁

iceT

Naši psi se jmenovali všelijak-Tarzan,Artex-zkráceně Tex,Fauna(Fani,Fa­nina),Džudžino(po­dle jednoho piráta,ale ten se asi psal jako Cugino).

hanulka11

a co Pegy, Nelinka

simonka

kamarádka má Sindy
Doplňuji:
další jméno Dyno či Dyna

terry

Kamarádka dala fenečce jméno Greydi. Nebo Greydy? 🙂
Doplňuji:
Teď mě napadla Daira.

Miroslavst

No hlavně bych mu-jí dal PSÍ jméno a ne lidský.
A kluka nebo holku? Snad psa nebo fenku?

anonym

My máme Kodara,říkáme mu Koudy,líbí se Albert,Maja,Dotty.

panenka

Tak jako minule zde uvedu jména které se líbí mě s holčičích jmen- Besina,ELI,KIKINA (tohle jméno má náš pes),Rita,JES­SI,ELSA.
A z chlapských jmen bych dala REXE, REKA, DANA, ARONA, AZORA, BENA.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nejaky-navrh-na-jmena-od-g

dagry

Mně se líbí Tiburon (Tibi), Ursius, Ax, Bruno, Imar, Amir, Nero, Brutus, Satan, Ďábel, Ricchie, Bond a spousta jiných úžasných jmen a holčičí vede Mia, Jennifer, Lily ale protože jsem měla vždycky „kluka“, tak jména pro"holku" nejsou můj obor. A co to bude za rasu? I podle toho by se mělo jméno odvodit, pokud se teda jméno nedá z recese např. krysaříkovi dát jméno Brutus ???!!!

hanny 2

Kendy,Faust,Si­mon,Damián,Ri­a,Cita,Benji/ben­ži/.

stana73

Šejk,Andy,Alf,Oz­zi,Oťas,Buddy,Chip slečna Jessi,Nikita,Sá­ra,Berta,Agáta,Bo­bina,Máša

Kajra

my máme Badyho, předním jsme měli Kirbinku a Bobečka/jezevčíka/