Avatar uživatele
Jahoda

Jaké jméno pro pejska?

Pěkný den.

Jelikož budeme mít třetího pejska, sháním jméno. Prosím, nedávejte mi zde odkazy na kalendáře – těch mám plnou hlavu. Chtěla bych Vaše tipy. Zároveň bych nechtěla takové jména jako např. Flíček, Ťapka atd. To jsou ty ohrané a takové se často vyskytují. Chtěla bych nějaké, které se dává zřídka, není tak časté. Nemám nic proti exotickým. Jelikož náš pejsek bude mít také tři jména, tři nejhezčí od vás vyberu.

Dám na vás. Minule jsem se zde také ptala na jméno našeho druhého pejska a dva návrhy od dvou paní vyhrála.

Za každé jméno, či radu předem mockrát děkuji.
Doplňuji:
Ještě doplňuji – Zatím nevíme, zda to bude holka, či kluk. Tak prosím tipy na holčičí a klučičí jména :) Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, dagry, anonym, iceT před 4799 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Moje holky se jmenují Terry a Sára.
Pro kluka se mi líbí Tim.
Doplňuji:
Můžeš se zkusit inspirovat na koncových titulcích zahraničních filmů. Někdy se dívám, jsou tam často pěkná a neobvyklá jména.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

my máme sice kočku,ale jmenuje se Smouky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Já měla pískomila a ten se jmenoval Kofroň, po kolegovi z práce. Ale tenhle návrh asi neprojde… 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Naši psi se jmenovali všelijak-Tarzan,Artex-zkráceně Tex,Fauna(Fani,Fa­nina),Džudžino(po­dle jednoho piráta,ale ten se asi psal jako Cugino).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

a co Pegy, Nelinka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
simonka

kamarádka má Sindy
Doplňuji:
další jméno Dyno či Dyna

Upravil/a: simonka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Kamarádka dala fenečce jméno Greydi. Nebo Greydy? 🙂
Doplňuji:
Teď mě napadla Daira.

Upravil/a: terry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

No hlavně bych mu-jí dal PSÍ jméno a ne lidský.
A kluka nebo holku? Snad psa nebo fenku?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

My máme Kodara,říkáme mu Koudy,líbí se Albert,Maja,Dotty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Tak jako minule zde uvedu jména které se líbí mě s holčičích jmen- Besina,ELI,KIKINA (tohle jméno má náš pes),Rita,JES­SI,ELSA.
A z chlapských jmen bych dala REXE, REKA, DANA, ARONA, AZORA, BENA.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nejaky-navrh-na-jmena-od-g

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Mně se líbí Tiburon (Tibi), Ursius, Ax, Bruno, Imar, Amir, Nero, Brutus, Satan, Ďábel, Ricchie, Bond a spousta jiných úžasných jmen a holčičí vede Mia, Jennifer, Lily ale protože jsem měla vždycky „kluka“, tak jména pro"holku" nejsou můj obor. A co to bude za rasu? I podle toho by se mělo jméno odvodit, pokud se teda jméno nedá z recese např. krysaříkovi dát jméno Brutus ???!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Kendy,Faust,Si­mon,Damián,Ri­a,Cita,Benji/ben­ži/.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stana73

Šejk,Andy,Alf,Oz­zi,Oťas,Buddy,Chip slečna Jessi,Nikita,Sá­ra,Berta,Agáta,Bo­bina,Máša

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajra

my máme Badyho, předním jsme měli Kirbinku a Bobečka/jezevčíka/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek