muhamed

jake jmeno pro…

Jmeno pro fenu Americkeho staforda, ale prosim bez nejakych hloupych jmen. Dekuji
Doplňuji:
Ja si vyberu podle sebe, ale chtel jsem nejakou inspiraci :D

Nejlepší odpověď
mojitek

Nic ve zlém,ale svýmu zvířeti bych dal jméno podle sebe a neptal bych se cizích,nezúčas­tněných lidí..
Doplňuji:
podle sebe těžko když se ptáš nás :o))) Ale zadej si do vyhledávače jmeno pro psa nebo psí kalendář a určo něco vyleze 😉

Další odpovědi
Drap

Arna, Bára, Breda, Cilda,Dona, Elva, Fíla, Gója, Hera, CHris........­....atd

pusinka50

Bess (Besina), Asta

vlk samotař

Souhlasím s mojitkem pokud to není pes s P.P.tam je jméno určené,podle jmen otce – matky a kolikátý vrh to je.

zmimi

Viky, Kety nebo si kupte kalendář se psi .Tam je 365 jmen tam si určitě vyberete

iwrana

Ágnes