pepe88

Jaké jízdní kolo byste doporučili muži vážícímu 135 kg?

Nejlepší odpověď
yuko

Poradila bych se s odborniky. Jsou kola s ruznou nosnosti, 120 – 140 kg i vice. Jinak super napad, za par mesicu mate 35 kilo dole.

Zdroj: www.nakole.cz

Další odpovědi
gecco

A cena?
😉
Doporučuju si je nechat poskládat – ideálně horáka nebo treka, záležet si dej zejména na kolech (ložiskové náby, dvojité ráfky s dvojitými nýty), převodech a brzdách…
A i když asi nemusíš až tak řešit hmotnost, vykašli se na odpružení…
😉

Kepler

Nevím jak kolegyně yuko, ale já jsem nic takového nenašel, ani v jejím odkazu. Napadá mě jenom předělat si Jawu kývačku.

led

Po rozhovore s dlhoročným cyklistom podobnej hmotnosti, najlepšie nehľadať v bežnom obchode, ale nechať si presne zostaviť bicykel na mieru v špecializovanom servise-predajni. Nejde len o hmotnosť, ale väčšinou ľudia tejto hmotnostnej kategorie mávajú aj nadpriemerne rozmery Kráľa Konga https://www.bi­narymoon.co.uk/fi­les/images/kin­gkong_film.jpg

bolak

Tank.

yuko

Tim odkazem jsem myslela , kde bych se poradila treba on-line. Ale staci zajit do prodejny kol a odbornik Vam jiste dobre poradi. Ja mam super kolo, ale nemam 100 kilo. Muzete se podivat na stranky http://www.gtbi­cycles.cz/o-znacce-gt/jak-spravne-vybrat-kolo, kde mate vysvetleni, doporuceni, nosnosti kol. A napr kola BMX maji nosnost 150 kg.

Kepler

To už je lepší! 🙂

yuko

dekuji