Avatar uživatele
neklason

jaké jiné pohlaví by existovalo kromě Mužského pohlaví a ženského pohlaví jaké

jaké jíné pohlaví by eventuelně existovalo já vím že na světě je Mužské a Ženské pohlaví já bych chtě+l vědět jaké pohlaví by eventueleně ještě existovalo kromě Mužského pohlaví a ženského pohaví
Doplňuji:
proč se ptám lékaři psychiatři sexuologové mé léčej hormonálně na moje odlíšné oryentace já vím že jsem oryentovaný na ženy dospělé ženy ale kvůli tomu že jsem oryentovaný na dospělé ženy mě nikdo nemuže hormonálně léčit a tlumit mojí sexualitu to vydím za holej nesmysl a blbost někho hormonálně lečit protože je oryentovaný na odlišné pohlaví to dá rozum jako by lékaři a psychiatři a doktoři propagovali homosexuálitu nebo co

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3311 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Definuj podmínky „eventuálna“ – takto otázka naprosto postrádá smysl…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

??

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Myslím,si,že je to holej nesmysl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Můžeš to nazývat – mužské a ženské pohlaví, samec a samička, kteří se od sebe tímto liší. Jsou tvorové, kteří mají obojí pohlaví – například hlemýžď, krokodýl u člověka transsexuálové. Jaké jiné by mělo být – neutrální, protože máme neutrum, střední rod? Většina jazyků má jen rody mužský a ženský.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Momentálne v niektorých štátoch sveta (Ázia, Austrália) je už uznávané tretie pohlavie – „iné“. Sú to ale špecifické prípady.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek