neklason

jaké jiné pohlaví by existovalo kromě Mužského pohlaví a ženského pohlaví jaké

jaké jíné pohlaví by eventuelně existovalo já vím že na světě je Mužské a Ženské pohlaví já bych chtě+l vědět jaké pohlaví by eventueleně ještě existovalo kromě Mužského pohlaví a ženského pohaví
Doplňuji:
proč se ptám lékaři psychiatři sexuologové mé léčej hormonálně na moje odlíšné oryentace já vím že jsem oryentovaný na ženy dospělé ženy ale kvůli tomu že jsem oryentovaný na dospělé ženy mě nikdo nemuže hormonálně léčit a tlumit mojí sexualitu to vydím za holej nesmysl a blbost někho hormonálně lečit protože je oryentovaný na odlišné pohlaví to dá rozum jako by lékaři a psychiatři a doktoři propagovali homosexuálitu nebo co

Nejlepší odpověď
gecco

Definuj podmínky „eventuálna“ – takto otázka naprosto postrádá smysl…

Další odpovědi
briketka10

??

anonym

Myslím,si,že je to holej nesmysl.

Kelt

Můžeš to nazývat – mužské a ženské pohlaví, samec a samička, kteří se od sebe tímto liší. Jsou tvorové, kteří mají obojí pohlaví – například hlemýžď, krokodýl u člověka transsexuálové. Jaké jiné by mělo být – neutrální, protože máme neutrum, střední rod? Většina jazyků má jen rody mužský a ženský.

led

Momentálne v niektorých štátoch sveta (Ázia, Austrália) je už uznávané tretie pohlavie – „iné“. Sú to ale špecifické prípady.