Lgee

Jaké/které jídlo v KFC nebo McDonald's je „nejzdravější“?

Je to salát?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
yuko

Jiná možnost

List hlávkového salátu bez majonézy a voda.

zelí

Jiná možnost

Nejzdravější je ta plastová hračka co dostaneš k Happy Meal.

dubraro

Jiná možnost

S „nezdravosti“ jídel v KFC nebo McD to není tak zlé jak se obecně myslí. Je to spíše výsledek dlouholeté ideologické propagandy, než prokázaný fakt. Ve skutečnosti to jídlo je docela dobré, čerstvé, připravené z kvalitních surovin. Určitě lepší, než mnohé potraviny prodávané v obchodech.
Problém může spočívat v tom, že to jídlo je skutečně rychlé a vydatné a člověk snadno zkonzumuje víc, než potřebuje. Hamburger se zdá být jen svačinkou. Když si jej ale rozeberete na součástky a rozložíte na talíř, tak uvidíte, že je to vlastně celý oběd. Navíc porce v zemi původu jsou proti našim až dvojnásobné (při stejné i nižší ceně).