Avatar uživatele
Lorelai

Jaké jídlo můžu jíst večer, aniž by se mi ukládal tuk?

Jím totiž tak v 6, ale chodím spát v 11, takže vždy musím něco zblajznout, bohužel to je většinou něco sladkého :( … co bych mohla vklidu třeba v 8 večer sníst, aniž by se to uložilo do břicha nebo boků? Díky
Doplňuji:
To mě taky napadlo a můžu třeba se sýrem? Mozarelou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3965 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Zkus mrkev, okurku nebo jablko. Klasika – skoro bez kalorií – na níž si pochutnáš zaručeně – je vodní (červený meloun). Já si ho občas nakrájím na kostky a na tácku dám zmrazit. Je to velice osvěžující – hlavně, když je parno.:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Třeba zeleninu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivana525

Obecně může být večerní chuť na sladké způsobena nevyváženým jídelníčkem. Já večeřím cca 3 hodiny před spánkem a nepřibírám (a to jím i pečivo nebo třeba brambory s něčím apod.). Jinak se obecně na noc dá doporučit jakákoliv bílkovina, spíše s nižším obsahem tuku + zelenina nebo méně sladké ovoce. Takže jogurt, tvaroh, cottage, libové maso nebo šunka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Bílkoviny( třeba kuřecí maso nebo jogurt ) a zeleninu. Nejpozději však 2–3 hodiny před spánkem.
Doplňuji:
Mozzarela je na noc dost tučná, místo ní třeba Cottage.

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jako večeře jsou výborné zeleninové nebo ovocné saláty. Také se dají zeleninové obohatit třeba o surimi, kuřecí maso (jakékoliv jiné nebude také vadit, protože ho stačí minimální množství). Ani sýry nebudou vadit, pokud budou sloužit pouze na zvýraznění chuti salátu. Ovocné můžeš dochutit troškou sekaných ořechů, opraženými vločkami atd.
Nebo bych ještě byla pro ovocné želé. Samozřejmě také stačí kousek sušeného ovoce nebo limonáda s čerstvým ovocem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jsemtady

Je take dobre vedet ze vecerni pocit hladu muze byt zpusoben nedostatkem spanku. Telo na nedostatek spanku totiz reaguje prave pocitem hladu. Takze pokud trebas ulehas v 11 a pak treba chvili trva nez usnes a k tomu rano brzy vstavas, muze to byt i tim. (Je potreba minimalne 6hodin cisteho spanku denne.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mariuhana007

No zkus si dat salat se zeleninou,zeleninu
proste neco lehkýho a zdravýho
A jestly chces zhubnout tak si uprav jídelnícek a hlavne cvicit :))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek