hanny 2

Jaké jídlo máte nejraději?

Nejlepší odpověď
kropitko

To co je dobré,,

Další odpovědi
Elk

Tatarský biftek!

quentos

pizzu, v těsném závěsu makové pečivo, zejména valašské frgále

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-vyslovene-oblibene-jidlo-po-kterem-byste-se-utloukli

Jahoda

Ono je toho více – zapečené brambory, špagety, pizza, svíčková, kuře na paprice, katův šleh (směs vepřového masa s chilli), řízek, smažený sýr, steak, … A mohla bych pokračovat ještě déle. Opravdu se nedá vybrat jen jedno :)

Miroslavst

Dá se říct, že sním všechno. Co však můžu, to je sladké, těstoviny a poslední dobou halušky s bryndzou.
Jinak raději knedlík než brambor.
Dnes máme koprovku, takže knedlík.

poa.li

Pizzu… Špenát.

anonym

Poslechňete,pos­lechňééte,co já ráda k obědu:Svíčková s knedlíkem,bram­borový salát řízek(z krkovič­ky)vepřo,knedlo,ze­lo,špagety,raj­du,bramborovou kaši s čímkoliv!Není toho málo,ale neumím z nich vybrat jen jedno!

Bičiště

Vše z prasete mohu, jako Zeman a i ten tatarák mohu, jako kanadský jízdní policista Elk.