kočíčí

Jaké jídlo máte nejraději??

Jaké jídlo máte nejraději třeba i třetí den??Já osobně miluji svíčkovou na smetaně a nebo tvarohové knedlíky s merunkami mnamka né??

Nejlepší odpověď
kropitko

Jsem polévková,takže jakoukoliv polévku.

Další odpovědi
Miroslavst

Takovej gulášek je lepší čím starší. Ale co mám rád jsou halušky s brindzou. Špagety taky můžu.
Jo a to sladký, to můžu taky.

panenka

Mám ráda Flamendr s hranolkama,Ri­zoto,Špagety,Kvě­ták,smažený sýr,zapečené brambory je toho spoustu. Nejraději mám čínu s rýží nebo hranolkama.

ten který je

Mám rád pečené kuře nebo smažený sýr ale třetí den,no nevím.

Jahoda

Čína, Kung – Pao, špagety, pizza, smažený sýr, smažený květák, flamendr, řízek, svíčková, halušky, rizoto apod. Je toho opravdu spousta. 😛

vagra

Třetí den je přece nejlepší zelňačka,nebo guláš!
Doplňuji:
Přehlédl jsem to"i"v otázce.
Přesto odpověď platí.

cukrar

řízkovou pochoutku

roxy52

Já bezkonkurenčně smažený sýr,brambory a tatarku. A to můžu dokonce i čtvrtý den.A možná ještě pátý.......atd.

9 řemesel

No přeci to DOBRÉ !!! Ale vážně : všechny guláše,hlavně Segedínský a potom ještě …(sakra , teď jsem si vzpomněl, že je ještě v lednici, tak zbytek lahůdek až někdy jindy).
PS: ale ono se asi nemyslelo 3 dny staré, že, ale opakující se čerstvé.

vecernice

Já osobně jsem odvařená,protože nemám vyloženě nejoblíbenější jí­dlo.

M@XeLL

Mám rád jídlo co se ještě hejbe :)

gnr54

Chlupaté knedlíky se zelím,guláš.

fiurasek9

Bram.salát!!!a krkovičku v trojobalu..mnám…to můžu tyden v kuse 3 krát denně..