l.t

Jake jidlo mate nejradeji?

Ja treba zapekane brambory.
Doplňuji:
jo a jeste jake nesnasite a proc.

Nejlepší odpověď
Jahoda

U mě toho bude víc :).. Třeba: kuřecí řízek s hranolkama, smažený sýr, zapékané brambory, smažený květák, pizza, no, ještě by se toho našlo víc… ;o) když si vzpomenu tak dopíšu

Další odpovědi
anonym

Oblibene kure s nadivkou,dobra znojemska omacka,makove buchty,gulas a vubec tu pravou ceskou kuchyni.Nesnasim kiosky,KFC a Mekace,kolu a jine slazene napoje.To pro mne neni jidlo,ale zacatek k obezite,a vim o cem mluvim.

panenka

rizoto pak mámráda(smažený sýr s hranolky,kuře s bramborovou kaší,a hermelín smažený s přílohou

Vikičistič

Já miluji krevety.

Michal

Zapečené brambory mňam.A taky květák a kuřeci a lilek s houbami.Vše zapečené.Královna je svíčková.Základní škola mi dokonale zhnusila Buchtičky se šodó.

holčička

Já mám nejradši Lasagne a nenávidím ryby sice jsou zdravé ale vyléčila mě školní kuchyně když vařili rybu tak to smrdělo všude!

Zero

Ja mam rada Bryndzové halušky, Pizzu, Špagety… Ale moje naj je jednoznačne Rezeň :) a palacinky/omeleta… Mnaaam :)

Neznašam…Varenú brokolicu… ← To FAKT nie… A teké tie hustejšie polievky ako držková, zelňačka a pod. Ale guláš a paradajkovú mám rada… A prečo? Neviem, nejak mi asi vadia tie zemiaky co v tom plavaju a podobna zelenina, a jak na nu nevidim :D Ked som bola mala, tak som tie polievky volala že špinavé :D

RAB

nejradši mám nudle s cukrem, smetanou, tvarohem a mletými ořechy
…otázka už je uzamčená