Avatar uživatele
l.t

Jake jidlo mate nejradeji?

Ja treba zapekane brambory.
Doplňuji:
jo a jeste jake nesnasite a proc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: l.t

Zajímavá 0 před 5175 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

U mě toho bude víc :).. Třeba: kuřecí řízek s hranolkama, smažený sýr, zapékané brambory, smažený květák, pizza, no, ještě by se toho našlo víc… ;o) když si vzpomenu tak dopíšu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Oblibene kure s nadivkou,dobra znojemska omacka,makove buchty,gulas a vubec tu pravou ceskou kuchyni.Nesnasim kiosky,KFC a Mekace,kolu a jine slazene napoje.To pro mne neni jidlo,ale zacatek k obezite,a vim o cem mluvim.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

rizoto pak mámráda(smažený sýr s hranolky,kuře s bramborovou kaší,a hermelín smažený s přílohou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vikičistič

Já miluji krevety.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Zapečené brambory mňam.A taky květák a kuřeci a lilek s houbami.Vše zapečené.Královna je svíčková.Základní škola mi dokonale zhnusila Buchtičky se šodó.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
holčička

Já mám nejradši Lasagne a nenávidím ryby sice jsou zdravé ale vyléčila mě školní kuchyně když vařili rybu tak to smrdělo všude!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zero

Ja mam rada Bryndzové halušky, Pizzu, Špagety… Ale moje naj je jednoznačne Rezeň :) a palacinky/omeleta… Mnaaam :)

Neznašam…Varenú brokolicu… ← To FAKT nie… A teké tie hustejšie polievky ako držková, zelňačka a pod. Ale guláš a paradajkovú mám rada… A prečo? Neviem, nejak mi asi vadia tie zemiaky co v tom plavaju a podobna zelenina, a jak na nu nevidim :D Ked som bola mala, tak som tie polievky volala že špinavé :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
RAB

nejradši mám nudle s cukrem, smetanou, tvarohem a mletými ořechy
…otázka už je uzamčená

před 5055 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek