Jaké je % zastoupení přejetých (těžkými motorovými vozidly), kteří přežijí s pár škrábanci?

Když si situaci promítám, nepřichází mi to zase tak náročné. V klidu mi přejel i ruku, kterážto pouze otekla – avšak nic víc…
Doplňuji:
Jen mi to vrtá hlavou. Kolik vlastně kostra vydrží atp. Snažím se jen pochopit, co se stalo…

Nejlepší odpověď
zzzzz

Zbytečné a hloupé statistiky se nevytvááří:-)))

Copak, rozhodl si se získat Darwinovou cenu a nevyšlo to? 😁
Že tě přejela odtahovka, se se nám chlubil už včera.

Další odpovědi
Agneta

Spíš bych řekla, že je vysoké procento – daleko vyšší, než bychom si mysleli – při nehodách na motocyklu, kde mají jen pár škrábanců, ačkoliv by měli být mrtví:DDD

Beer4Real

Kterážto :D
Co to do prd… je za slovo? To aj existuje v našem jazyce? :D
To je šupa! To budu vyprávět dětem :D