anonym00001

Jaké je vhodné téma na projekt z výchovy ke zdraví? (střední škola)

Myslíte, že je vhodné téma závislosti?

Odpovědi
JežíšKristus

Ideálně téma, které se bude vázat k výchově ke zdraví.

annas

Projekt budete sestavovat vy, tudíž by mělo jít i o váš nápad, nikoliv nápad někoho druhého.

Projekt se týká výchovy ke zdraví, takže nadpis stačí Výchova ke zdraví. Podtéma – uvedete to, co si vyberete, o čem budete psát.

Podívejte se na net, vyberte si, co znáte – např. třídění odpadu, ochrana prostředí, výživa, pohyb atd.

Ametyst

Zaměřila bych se na kvalitu potravin a jak číst a rozumět složení potravin.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.