Rozamunda

jaké je vaše oblíbené jídlo ze studené kuchyně ?

Nejlepší odpověď
www

Různé těstovinové saláty, třeba s kuřecím masem a také např. čočkový s kyselým zelím (recept mně poslal Beer).
To je na tu letní dobu, v zimě si dám zase různé obložené mísy, chlebíčky, nebo si udělám bramborový salát tak, aby se jedl jen s rohlíkem, ap. 😉
Je koho ale víc, nejsem moc vybíravý. Třeba budapešťský s rohlíkem mohu naprosto kdykoliv a již nic jiného nepotřebuji 😁

Další odpovědi
iceT

Obložený chlebíšek s bramborovou pomazánkou,kolečkem junioru nebo gothaje,půlkou vařeného vajíčka zdobený majonézou,kyselým okurkem,a proužkem sterilované kapie,tak ten fakt můžu,akorát nevím jaký má přesný název,asi chlebíček s ruským vejcem,ale fakt nevím.

anonym

Studený bůček a pivo!

elektrikář

Nejraději mám domácí bramborový salat okyselený citronem a trochou octa.
Doplňuji:
Doma udělané Ruské vajíčko.

postcd

  • okurky, rajčata, buď celé a nebo jako salát
  • nakrájená kedlubna

mišulík

Různé saláty, pomazánky nebo kompoty bramborový salát a různé pomazánky