Elly

Jaké je vaše nejoblíbenější zvíře?

  1. Jaké je vaše nejoblíbenější zvíře?
  2. Proč?
  3. Jaké zvíře naopak rádi nemáte nebo až nesnášíte?
  4. Proč?

Nejlepší odpověď
anonym

  1. Vepř domácí!
  2. Kvůli masíčku!

3.Blechy!
4. Koušou potvory!

Další odpovědi
Agneta

Kočka
protože je prostě nejlepší na mazlení:DDD
__________
Krysa
protože je odporná a štítím se jí :DDD

quentos

1.-2. bude odpověď stejná jako před necelými pěti lety: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chci-se-zeptat-proc-mate-radi-zvirata-a-jaka
3. pandu – 4. pro její kýčovitý vzhled, navíc ji lidi mnohdy zobrazují ještě kýčovitější, než ve skutečnosti je

briketka10

mám ráda nejvíc kočky
nesnáším ty velký chlupatý pavouky brr..

anonym

Miluji Kentaury,protože mají velké hlavy a nemám rád draky,protože když jsou v lidech tak jsou protivní.

Gabi Vlk F.

1. Všechna, co existujou nebo existovala. 2. Protože, je každý tvor jedinečný. 3. Žádné. 4. Protože všecha zvířata miluji.

MirKop

Morče- jedno mám doma a zamilovala jsem si je
Ptáci- nevadí mi třeba andulka, papoušek, dravci, sovy ale takový ty malý a důvod: ani nevím ale bojím se jich

GM

  1. Mí kocouři a všechny kočkovité šelmy.
  2. Protože jsou nádherní.
  3. Nesnáším pavouky a většinu hmyzu.
  4. Jsou to fujtajblíci.

Adika3

  1. Koně
  2. protože je miluji jak nanich jezdím to komunikovíní starátí oněho a tak no.

3.Hady,pavouky, no plazy fuuj
4.protože se jich štitím.