Profa98

Jaké je vaše nejoblíbenější turistické místo v České republice?

Nejlepší odpověď
brillant

Česká Kanada

Další odpovědi
Drap

Rychlebské hory

marci1

Jeseníky.

Kelt

Turista chodí a poznává krásy vlasti a čím více toho nachodí, tím více si váží různých míst. Může si mi libit okolí, nebo nějaké vzdálené místo, nebo celá krajina, nebo jen cesta na nějaký kopec, hrad a podobně. Nezáleží na to kam jdu a co tam je, ale mám radost z toho, že mohu chodit a dojdu tam, kam chci. A z toho mám větší radost.