Klára K.

Jaké je vaše nejoblíbenější slovo?

Pro mne je to BRUNDIBÁR :)

Nejlepší odpověď
Kelt

To mi připomíná maďarské přísloví. A szó is fegyver. Tedy i slovo je zbraň.
Slova mají velkou moc , Síla, pravda, víra a podobně. A nezáleží na konkrétním slově, protože i Vaše jméno, nebo jméno vašeho přítele, či kamarádky má jiný význam, když ho řeknete s láskou , nebo když to řeknete s negativní emocí.

Další odpovědi
mosoj

To které zrovna potřebuji.

Akzeret

Maltodextróza a das Sonderangebot (mimořádná nabídka – něm.) ;)

Irisa

Bakteriofág- moje nejoblíbenější nadávka používaná mezi biology :D

Ahooooj

anonym

Všechny jsou fajn 🙂, kdyby ses zeptala, na který jsem alergická, tak to je „určitě“, to když slyším, tak mívám zatmění 🙂
Nevíš kolik je hodin? … určitě
jdeme na nákup? … určitě
je to k jídlu? … určitě
můžu si to vzít bez placení?…určutě 😁

Doplňuji:
No ale přeci jen jsou některá slova nej, za mě láska, podobné je rodina…

Mirdas

No přece

če če ( Kouďák ).

lota

Jedno nemám, ale mezi těmi nej bude třeba symetrie, harmonie, energie, krása, láska, esence…

MarTiik

Volno ;)

jcina

Peníze :D

marci1

Úsměv. 🙂