Kulpix

Které je Vaše nejoblíbenější rádio a proč?

Doplňuji 》 já poslouchám metal, takže radio BEAT, WAVE nebo ČAS ROCK.

Nejlepší odpověď
anonym

naše rádia vůbec neposlouchám. jedu metal a když, tak z TV stanice Rebel. když jsem měl chuť na něco jiného, tak CS muzika ze satelitu. a proč? protože metalová kytara a bicí je prostě nej…

Další odpovědi
quentos

Rock radio AZ nebo rádio Karolína, ale ani jedno se mi nedaří chytat

Kepler

Hlavně tisíce stanic internetového rádia z celého světa. Ty naše stanice se nedají poslouchat. Můžu doporučit RadioMaximus. Neuvěřitelné bohatství všech žánrů.

anonym

Český rohlas 2 neboli Dvojka.Proč?Ne­opakují dokola stejné písníčky, mají zábavné pořady ( Tobogan, v neděli před dvanáctou hodinový pořad u kterého se zasměju, zkrátka v každé denní době zajímavévpořady a ne bezduché plácání co je na komerčních stanicích.
Občas ještě poslouchám Hradec Králové.

iceT

Já chytám RockMax.

GM

Proč zamykáš otázku po hodině…

anonym

GM, taky se divím, ale asi mu stačilo pár odpovědí, aby měl přehled o lidech, jaká rádia poslouchají.