Jaké je vaše NEJOBLÍBENĚJŠÍ PSÍ PLEMENO?

Jaká je vaše nejoblíbenější psí rasa a proč? Co máte na tomto psovi nejradši?

Nejlepší odpověď
BENYTA

Je jich mnoho,měli jsme boxery,stafordy,ted mám trpasličí pinče od roku 1988,a neměnila bych.Sportovní,hlí­dací pes v malém balení!

Zdroj: www.hoddogpin­c.estranky.cz

Další odpovědi
Jahoda

Zlatý retrívr, čivava, bernský salašnický pes,…

dagry

Já se celkově přikláním k ohařům jako takovým. Je to nádherný pes. Výmara má neteř a já mám německého ohaře kříženého s pointrem.
A ještě se mi líbí kavkazáci a anatolský pastevecký pes. Prostě líbí se mi velcí, silní psi.

anonym

výmarský ohař krátkosrstý.. má skvělou postavu a krásně zbarvenou srst.. napsal bych i povaha.. ale ta se často liší

-

boxer, kvuli super vlastnosti

anetadela1

Bígl, border kolie a jezevčík.

anonym

americký kokršpaněl,je jak malé dítě,všemu rozumí,poslechne na slovo,jenom se někdy bojím,aby mi neodpověděl,to bych si asi sednul na zadek.

ReHu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/oblibene-plemeno-psa

Brčko

Nejlepší je Karl von Banhoff česky vořech.Chytrý,vděč­ný a zdraví pejsek.Ona ho totiž příroda vybavila vším aby přežil i na ulici.Z vlastní zkušenosti doporučuji měl jsem takového 16 let,nikdy nemarodil nikdy neměl špatnou náladu!!Vždy si věděl rady!

Kwika13

Ano souhlasím český voříšek je zdraví ( mame ho 7 let a nikdy nebyl nemocny) taky je chytrý a oddaný jestli bysis ho pořidila dej pozor a pozorně si prohlédni (pokud je to možne) oba rodiče jestli ne tak alespon matku protože tady neni jasne jak bude velky jakou bude mit barvu atd.

Zuzik

Mě se strašně líbí zlatý retrívr. Je velkej a hezky chlupatej a ještě když vyplazuje jazyk tak je k sežrání. Ale líbí se mi třeba i bernský salašský, labrador, bígl atd.

superanetka

nejvice zlaty retrívři a takovi ti menší psi
ale i někteří větší

Péťa5

Moje nejoblibenější plemeno je Bígl…a proč?Ví když e nejhůř..nebo když brečim poznáto..!běži ke mně a začne mě olizovat..!:-)

bubukaa

KŘÍŽENEC