Avatar uživatele
anonym

Jaké je vaše NEJOBLÍBENĚJŠÍ PSÍ PLEMENO?

Jaká je vaše nejoblíbenější psí rasa a proč? Co máte na tomto psovi nejradši?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5143 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BENYTA

Je jich mnoho,měli jsme boxery,stafordy,ted mám trpasličí pinče od roku 1988,a neměnila bych.Sportovní,hlí­dací pes v malém balení!

Zdroj: www.hoddogpin­c.estranky.cz

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Zlatý retrívr, čivava, bernský salašnický pes,…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dagry

Já se celkově přikláním k ohařům jako takovým. Je to nádherný pes. Výmara má neteř a já mám německého ohaře kříženého s pointrem.
A ještě se mi líbí kavkazáci a anatolský pastevecký pes. Prostě líbí se mi velcí, silní psi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

výmarský ohař krátkosrstý.. má skvělou postavu a krásně zbarvenou srst.. napsal bych i povaha.. ale ta se často liší

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
-

boxer, kvuli super vlastnosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Bígl, border kolie a jezevčík.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

americký kokršpaněl,je jak malé dítě,všemu rozumí,poslechne na slovo,jenom se někdy bojím,aby mi neodpověděl,to bych si asi sednul na zadek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/oblibene-plemeno-psa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Brčko

Nejlepší je Karl von Banhoff česky vořech.Chytrý,vděč­ný a zdraví pejsek.Ona ho totiž příroda vybavila vším aby přežil i na ulici.Z vlastní zkušenosti doporučuji měl jsem takového 16 let,nikdy nemarodil nikdy neměl špatnou náladu!!Vždy si věděl rady!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kwika13

Ano souhlasím český voříšek je zdraví ( mame ho 7 let a nikdy nebyl nemocny) taky je chytrý a oddaný jestli bysis ho pořidila dej pozor a pozorně si prohlédni (pokud je to možne) oba rodiče jestli ne tak alespon matku protože tady neni jasne jak bude velky jakou bude mit barvu atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zuzik

Mě se strašně líbí zlatý retrívr. Je velkej a hezky chlupatej a ještě když vyplazuje jazyk tak je k sežrání. Ale líbí se mi třeba i bernský salašský, labrador, bígl atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
superanetka

nejvice zlaty retrívři a takovi ti menší psi
ale i někteří větší

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Péťa5

Moje nejoblibenější plemeno je Bígl…a proč?Ví když e nejhůř..nebo když brečim poznáto..!běži ke mně a začne mě olizovat..!:-)

před 5129 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bubukaa

KŘÍŽENEC

před 5046 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek