smutnydrak

Jaké je vaše nejoblíbenější jídlo?… klidně sem dejte recept… 🙂

Doplňuji:
Mili Mili …Mili Vanili… není bramborák jako bramborák…a receptů jsou na ně mraky…:-)

Nejlepší odpověď
hanulka11

nejoblíbenější je řízeček jako sloní ucho -pěkně obalený v trojobalu a do zlatova usmažený ani nemusí k němu příloha

Další odpovědi
Mili @

já řízeček taky můžu, ale miluju bramboráky a na ně recept zná každý......
a kromě toho taky těstoviny…
Já vím, myslela jsem klasiku: brambory samozřejmě, česneku hromadu, kmín, pepř, majoránku, sůl a hladkou mouku a vajíčka…
bomba!

janek66

Já mám rád rovnou plněný řízeček.Pořádný kus masa pěkně rozklepat,oko­řenit,položit plátky sýra,šunky a buď míchaná vajíčka nebo třeba půlku broskve,přelo­žit,sepnout párátkem,obalit,us­mažit.Podávat s brambory v jakékoliv podobě nebo bramborovým salátem…
Dobrou chuť.