Posspi

Jaké je v IKEA druhé nejlepší jídlo hned po masových kuličkách?

Zdravím. Jaké je v IKEA druhé nejlepší jídlo hned po masových kuličkách?? Už mě nějak omrzely, co si je pořád dávám k obědu, když se tam náhodou parkrát za rok stavíme(kouknout i na nábytek a doplňky do domu samozřejmě). Tortillové závitky se syrovým lososem jsem zkoušel od ségry a byl to totální humus, no a zeleninové kuličky mě moc nezaujaly.

Nejlepší odpověď
cochee

A co tě nutí dát si jídlo v obchodě s nábytkem? Jdi se najíst do restaurace.

Já bych si jídlo v nábytkárně nedal, byť by mi jej kdokoli chválil sebevíc. Stejně jako bych si nekoupil nábytek v hospodě nebo třeba benzín do auta na poště.

Svůj ke svému.

Další odpovědi
Drap

Netuším. Nikdy jsem tam nejedl, ani jsem v IKEi nebyl.

Dochy

cochee: Tady nesouhlasím. Člověk musí počítat s tím, že to není zrovna špičková restaurace, ale slušná kantýnská úroveň. A s tímto vědomým se tam může slušně (jakžtakž), levně (za 30–90% ceny restaurace) a rychle (čekání na jídlo tak 2minuty proti cca 30) najíst.

cochee

O tom „rychle“ bych s úspěchem polemizoval, vím z různých zdrojů o čekacích dobách (v mém městě) půl hodiny a více. Je to samozřejmě město od města a nábytkárna od nábytkárny.

Dochy

V Ikei? Čekací doby? Pokud vím, systém je všude v celém řetězci stejný. Čekání jen v případě, že tam jde tolik lidí, že je nestačí obsluhovat. Jdeš s tácem kolem pultu, nabereš si zákusky, řekneš co chceš na talíř, oni Ti to tam kydnou, vezmeš si skleničky-hrnečky na pití dle tvého výběru, u pokladny Ti to sečtou a zaplatíš, vezmeš příbory, cestou ke stolu si nabereš pití jaké chceš, sežereš to, odneseš tác do stojanu, vypadneš… Stojíš jen tam kde chceš a kdy chceš (s tou vyjímkou fronty v obědové špičce)

cochee

A o tom jsem mluvil.

Dochy

No… Tak to z toho IKEA vychází ještě dobře. Ta fronta je řádově tak max na desítky minut. Už jsem párkrát zažil, že nás v hospodě varovali, že se omlouvaj, ale že to maj tak na 2 hodiny…