Prostě já...

Jaké je uplatnění na kynologické škole?

Zdravím, chtěla bych se zeptat jeké je budu mít uplatnění když půjdu na kynologickou střední školu. A kolik si zhruba můžu vydělat.

Odpovědi
elkon

Třeba se to dovíš tady. https://www.spor­tovni-kynologie.cz/stu­dium-kynologie/stredni-skola-kynologie-ceska-zemedelska-akademie-v-humpolci/

Drap

Při troše štěstí tě může zaměstnat některý zvěrolékař, něco jako sestru. Jinak můžeš chovat psy ovšem se vzděláním, ale za to ti nikdo nic nedá. Pokud budeš dobrá ve výcviku, tak můžeš třeba cvičit psy, o ochranku prezidenta USA. Ale to už jedna paní u nás dělá noho let a stačí je zásobovat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.