kikinka2210

jaké je u vás počasí ?

Nejlepší odpověď
venkovan

Ujde to

S ohledem, že je konec podzimu tak to jde. Včera to bylo horší. Domu jsem z práce přijel nejen mokrý (snad ani trencle nebyly suchý – ponožky rozhodně ne, protože jsem musel přes říčku a voda přes den stoupla nad holinky), ale i dost vyfoukaný podzimním větrem.
Ale je podzim. V zimě snad místo deště bude padat sníh, tak snad tak neproleze na kůži.

Další odpovědi
anonym

ZIMA

Chybí tam – vlezlé sychravo a prudké poryvy větru s deštěm, tak upřesňuji aktuální stav v okolí.

jendahun

Ujde to

Tutaj pogoda uměrkovana.

svejk007

Ujde to

tma

kurec

HROZNÉ PRŠÍ NEBO SNĚŽÍ

tady prši a sněži no jeto hnusne počasi

Heřman

HROZNÉ PRŠÍ NEBO SNĚŽÍ

V 15:00 hodin dne 9.12.2011 .

quentos

Ujde to

prší, ale ne „hrozně“ … jako „zimu“ bych to kupodivu taky neklasifikoval, ač jsme v podhůří nejvyšších hor

Natee

Ujde to

samicek333

ZIMA

prší a sneží