Jahoda

Jaké je u vás počasí?

Zdravím! Jaké je u vás teď počasí? U nás na Jesenicku je po několikatýdním pršení nádherně. Svítí sluníčko, je tu přes 20°C.. Prostě parádička 😁 Jak jste na tom Vy? Díky za odpovědi a přeji hezký den 🙂

Nejlepší odpověď
annas

I u nás svítí sluníčko, stav vody v Moravě se snížil na 2. stupeň, takže i z toho důvodu se cítím lépe a mám lepší náladu. Jen trochu fouká vítr.

Další odpovědi
Džanička

Ahoj,u nás u Hlinska v Čechách je také nádherně,také přes 20 stupňů.Sice máme ze zahrady rybník,ale konečně můžu dát ven sušit prádlo,které jsem konečně mohla vyprat,fouká sice velký vítr,ale aspoň to schne,a děti už se těší ven,i když v holínkách.Hlavně aby už to vydrželo.. ;-D
Doplňuji:
Tak teď jsem se dívala na teploměr a venku na sluníčku je přesně 32 stupňů,super. 😄

panenka

U nás na Moravě svítí sluníčko 25°C a trošku nám tu fouká.

Miroslavst

Nádherně jahůdko, nádherně!

zdeny

U nás ve Svitavách je také tak , nabíjíme si baterky a natahují se nám úsměvy 🙂

Anmara

Na Říčansku (Praha-východ) je krásné slunečno a 20 stupňů

sardoska

Náchodsko hlásí krásné slunečno, teploučko a konečně lepší náladu 🙂

gnr54

Na Jablonecku je take teploučko,no prostě paráda.Na teploměru je 25°c

quentos

v Podkrkonoší taky tak nějak ;{)> pěkně, občas to zafouká, ale to je celé. ale včera bylo až do večera zataženo, spustilo se to naštěstí až v sedm večer, když jsem přišel z práce ;{D

eva

U nás na Přerovsku bylo krásně,až jsem se bála že se to zase pokazí 🙂.Akorát hasiči se tu nezastaví a odčerpávají vodu ze zahrad.Jsou tady uplné rybníky.

Michal

Je nádherně,snad to vydrží i Vám.

aramah

I u nás na vysočině je krásně, snad už bude jen hej!

Luss

skvela zprava Dzanicko! protoze kousek od Hlinska se chystam travit vikend – jupiiii! :)